Kurumsal

cropped-20201207_015940_0000.png

Hakkımızda

AydWEB, Aydar Group çatısı altında Türkiye ve uluslararası Yazılım, Bilişim, E-Ticaret, Mobil App ve Teknoloji sektörüne 2014 yılında katılan AydWEB, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren AydWEB, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor. Öte yandan, bir Yazılım-Bilişim koleksiyonunun fikirden tasarıma, hazırlıktan sunuma uzanan hayata geçme sürecini de tanımlıyor. 

AydWEB, 2014 yılından itibaren, kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklediği yeni ve sürekli geliştirilen teknoloji ve yazılımlarıyla derinliğini artırdı. Her tasarımıyla kurum ve şahısa özel hissettiren AydWEB, Ayd tasarımıyla internete farklı bir değer katıyor. Hafta sonunun sakinliğini zamansız Ayd tasarımlarıyla birleştiren AydWEB & SEOMarketim, teknolojik yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor.

Aydar group

Ayd (2)

AYDAR GROUP; çatısı altında bulunan AydWEB & SEOMarketim olarak Yazılım, Bilişim, E-Ticaret, SEO, SMM, Web Tasarım, IRCd, APP alanlarında hizmetine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir

AYDAR GROUP olarak misyon ve vizyonumuz, daima portföyümüzü ve kendimizi ilerlediğimiz yolda geliştirmektir. Çünkü; işiniz işimizdir.

Bu felsefeyle çıktığımız yolda sayısız projeye imzamızı attık.

Sanal dünyanın denizine ait plajda, sizin de bir şezlongunuz olsun isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.. 

Aydar GROUP

Bizi seçmeniz için bir kaç neden..

Kaliteli Hizmet


Geliştirilmiş Gizlilik


Özel Müşteri Danışmanı


Güncel Veritabanı


7/24 Destek


Yüksek Güvenlik Önlemi


Biz Sustuk, Sayılar Konuşsun..

1+
Web Site
1+
Özel Sunucu
1+
Mutlu Müşteri
1+
Tamamlanmış Proje
Sohbete Başla
Bize Yazın
Powered by AydWEB®
Merhaba;
Mesajınız tarafımıza ulaştıktan sonra Sosyal Medya Ekibimiz tarafından yanıtlanacaktır. Lütfen bekleyiniz..